ALÜMİNYUM JALUZİ PERDEJaluzi perdeler, geniş renk yelpazesi sayesinde ofislerde, iş yerlerinde ve evlerde tercih edilen sistemlerdendir.
Jaluzi perdeler de kullanılan malzemelerin tamamı ithal malzemeler olup mekana uygun neme karşı dayanıklıdır.
Mikro jaluzi perdelerin slaytlarının genişliği 16 mm ve 25 mm olarak değişmektedir.
Alüminyum jaluzi perdelerin slaytları uzun şeritler halinde getirtilip, istenilen ölçüler doğrultusunda perde haline getirilmektedir.
Jaluzi perdeler ip ve çubuk sistemiyle çalıştığı gibi, iki cam arasında da butonlu, çubuklu veya motorlu sistem olarak da çalışabilmektedir.
Ara bölmeler arasına (iki cam arasına) yerleştirilen jaluzi perdeler mekana şıklık kazandırırken aynı zamanda odaları birbirinden ayırmaktadır.
Motorlu sistem sayesinde ise bir çok jaluzi perde aynı anda çalıştırılabilmektedir. Jaluzi perde temizliği ve bakımı da son derece basittir.
Metal jaluziler çift yöne dönme özelliğine sahip olduğundan kapalı konumda iken ıslak bir bez yardımıyla temizlene bilinir yada tozu alınabilir.

ALÜMİNYUM JALUZİ PERFORE SERİSİ

Alüminyum Jaluzi Perfore serisi 25 mm slayt genişliğinde üretilir. Slaytların üzerinde delikler vardır.
Klasik jaluziler ışık geçirgenliği %0’a kadar indirirken, bu delikler % 5 ışık geçirgenliğini sağlayıp, perde kapatıldığında ortama hoş bir görünüm sağlar.

         
   
coach factory retro jordans for sale jordan 14 sport blue lebron 11 jordan 3 sport blue cheap jordan shoes louis vuitton outlet sport blue 6s lebron 12 louis vuitton outlet louis vuitton outlet louis vuitton outlet kate spade outlet jordan 3 sport blue retro jordans louis vuitton outlet retro jordans for sale jordan 6 sport blue Cheap louis vuitton louis vuitton outlet